Rozhovor č. 9 - Danny Safon

13. dubna 2016 v 20:21 |  Rozhovory
Ahoj všichni, máme tu další rozhovor.


1) Kdy jsi začala s blogováním?
S blogováním jsem začala poměrně nedávno . I když vlastně blog mám založeny poměrně dávno , asi už mu jsou dva roky . Ale poslední měsíce se ho pokouším rozjet .

2) Co tě k blogování vedlo?
Určitě to , že mužů předávat inspiraci a svojí názory lidem

3) Máš teď svůj první blog nebo jsi dřív ještě nějaký měla?
Jo, jo je to můj jediný blog , ale přejmenovávála jsem ho tisíc krát :)

4) Co pro tebe znamenají tvé čtenářky a čtenáři?
Vážím si každého nového čtenáře a vždy pomoci blogu , mužů se čtenáři komunikovat , není to báječné ?

5) GASTRO - Jaká je tvoje oblíbená kuchyně? Vaříš ráda? Tvůj gastronomický zážitek na který nemůžeš zapomenout? Tvoje tipy na restaurace?
Cestuji ráda , ale o tom zmínim trochu později , tak já mám ráda různé oblasti gastronomie , ale mezi moje nejoblíbenější kuchyně určitě patři : česká , španělská a ruská. No nemůžu říct , že jsem nějak úplně kuchařka , ale obvykle ano vařím:). No můj gastronomický zážitek asi bude to , když zkouším něco , co vidím úplně poprvé . Například , během cesty do Singapuru jsem šla na oběd do indické restaurace a ukázala jsem prstem na nějaký název . Vůbec jsem netušila , co mi můžou přinést . Nakonec to bylo moc dobrý . Nemám žádné typy na restaurace , ale jediné co mužů říct je : pokaždé jděte někam úplně jinam . A pro sebe pochopíte , které je vaše nejoblíbenější místo .

6) STYLE - Co se ti vybaví pod pojem styl? Kde ráda nakupuješ, obchody u nás, ve světě, online obchody? A jak by jsi popsala svůj styl?
Styl pro mě je obraz člověka . Jak člověk sám sebe vystihuje,to vlastně i nosí . Nakupuji asi tak všude :) v obchodech , během cest a určitě on-line . Mé favorité jsou : Asos a Zara .
Můj styl je takový jednodušší . Pro mě je důležité , aby to oblečeni bylo pohodlné, ale zároveň určitě i stylové.

7) TRAVEL - Jaký máš vztah k cestování? Máš oblíbené místo, město a nějakou vysněnou destinaci, Kam by si doporučila vycestovat?
Jak už jsem mluvila předem cestování naprosto zbožňuji . To je jediný způsob jak člověk pozná nejen svět , ale i sám sebe!
Určitě míst mám hodně , které bych doporučila . Určitě to bude Singapur , který má obrovský vývoj. A já bych ráda se vydala na Réunion .

8) Jaký je tvůj životní sen? Co tě v životě nejvíce inspiruje?
Můj životní sen . Je dělat to ,co mám ráda. A tímto inspirovat ostatní .
V životě mě nejvíc inspirují lidi , které už dostihli to , co já bych si přála .

9) Co se ti vybaví pod mým oblíbeným mottem Y.O.L.O. - You live only once (Žiješ jen jednou)?
Co se ti vybví pod mým oblíbeným mottem Y.O.L.O. - You live only once (Žiješ jen jednou)?
Žiješ jednou , tak se ničeho neboj ! Buď takovým , jakým si přeješ být. Zvedni se a žij život naplno . Vycestuj někam daleko . Poznej jaký doopravdy jsi . Zapomeň na lidi , které ti bráni se zlepšit . A hlavně dělej to , co tě neskutečně baví a naplňuje .

10) Co by si vzkázala čtenářkám a čtenářůj mého blogu?
Určitě bych jim vzkázala , aby se nebáli dělat to , co dělat opravdu chtějí . Založit blog? Není problém . Vydat se na jiný kontinent ? Proč ne ?
Aby váš život byl takový , jaký si přejete . Radujte se každé chvilce . Všem přeji krásný zbytek dne !
Mějte se krásně :)

Doufám, že se vám dnešní článek líbil. Prosím zapojte se do dotazníku, moc mi to pomůže ve zlepšení blogu a dělám to jen pro vás:)

Y.O.L.O.
Kiss Vaše Káťa:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama