Květen 2016

Nový blog

3. května 2016 v 19:00 Upozornění
Ahoj všichni, jak už jsem tady psala, přemýšlela jsem o přesunutí blogu na platformu blogger.com. Dnes jsem se rozhodla to zkusit. Můj nový blog se jmenuje Smooth Cooking Diary. Zatím pracuji na vzhledu, ale budu moc ráda, když mě podpoříte, budete můj blog navštěvovat a odebírat. Dejte mi do kometářů vědět Váš názor. Blog bude zaměřený hlavně na food, ale o cestovatelské články nepřijdete. Tento blog rušit nebudu, ale články už asi přidávat nebudu.
http://smoothcookingdiary.blogspot.com/

Jsem zvědavá na Vaše komentáře.

Y.O.L.O.
Kiss Vaše Káťa

Rozhovor - PuLo (10)

3. května 2016 v 18:37 Rozhovory
Ahoj všichni, dneska tu máme další, již desátý rozhovor. Jak už jste asi z názvu poznali, tentokrát jsem pro Vás vyzpovídala PuLa z blogu the-suite-life-cz. PuLo dříve psal o seriálu Sladký život na moři a potom svůj blog přeorientoval na seriál Violetta, díky němuž se mezi faboušky Violetty stal slavný. Tentokrát to bude netradičně 20 otázek. Prvních 10 otázek je stejných jako vždy a těch druhých 10 otázek je o jeho blogu a o něm. Tak doufám, že Vás rozhovor bude bavit a jdeme na to!

Přesunutí blogu?

1. května 2016 v 17:18 Upozornění
Ahoj všichni, už delší dobu mi v hlavě běhá myšlenka, jestli blog nepřesunout na doménu Blogger.com. Obracím se tedy na vás. Dejte mi vědět do komentářů co si o tom myslíte, jestli souhlasíte nebo ne a jestli pro mě máte nějaké rady. Těším se na Vaše názory a komentáře.

Y.O.L.O.
Kiss Váše Káťa

Tyčinky se semínky, sušeným ovocem a quinoou

1. května 2016 v 13:48 Recepty
Ahoj všichni, vítám Vás u prvního květnového článku. Ten čas strašně letí. Dneska jsem si pro Vás připravila jednoduchý recept na zdravé mlsání, které jsem si v poslední době hodně oblíbila. V nejbližší době se na blogu objeví recept na dort, který jsem včera pekla a taky mám pro vás připravený plán dovolené v Praze, kam jedu s rodinou v srpnu. Na květen mám pro Vás připravených hodně článků a po dlouhé době i rozhovor s poměrně známým blogerem. A také jsem si teď oblíbila smootie, a tak se na blogu brzy objeví článek s recepty na mé oblíbené smootie. A taky bych chtěla abyste mě lépe poznali, a tak udělám QA. Otázky mi pište sem do komentářů, na ask (http://www.ask.fm/jidlozdravikosmetika), na instagram (http:instagram.com/nadymackovakaterina) nebo na snapchat, kde mě najdete jako katynady. Těším se na Vaše otázky a teď už k samotnému receptu.